×

Pomagamy ludziom doświadczać
więcej wewnętrznego spokoju
w najtrudniejszych chwilach.

Misją KANNA PRO jest dać ludziom możliwość skorzystania z dodatkowego wsparcia w trudnych emocjonalnie chwilach, żeby mogli oni łatwiej poradzić sobie z wyzwaniami i dzięki temu, z większą lekkością, osiągać swoje cele i marzenia.

Stworzyliśmy KANNA PRO jako odpowiedź na obecne czasy. Szukaliśmy sposobów jak naturalnie radzić sobie, kiedy robi się naprawdę nieprzyjemnie. Kiedy czujemy przytłoczenie codziennością, relacjami i obowiązkami do zrobienia. Kiedy obniża się nastrój i zwiększa się drażliwością. Kiedy zaczynamy zachowywać się inaczej niż byśmy tego chcieli. 

Przypadkowo (a być może tak miało być) w 2019 roku odkryliśmy Kannę – południowo afrykańską roślinę o wspaniałych właściwościach. Kiedy odczuliśmy jej efekt pojawiło się pragnienie, żeby rozpropagować jej istnienie wśród większej ilości osób. Dlatego cieszymy się, że tu jesteś i możesz, tak jak my, odkryć jej dobroczynne właściwości.

Oczywiście głęboko wierzymy, że wewnętrzny dobrostan to przede wszystkim holistyczne praca nad sobą jak np. korzystanie z psychoterapii, budowanie wspierających relacji, zadbanie o zrównoważoną dietę, sport i zdrowie, a nie jedynie znalezienie “magicznej pigułki”, która wszystko za nas załatwi.

Jednocześnie wiemy, że czasami są takie chwile w życiu, że potrzebujemy dodatkowego wsparcia. Momentu żeby złapać oddech i nabrać sił ku dalszej drodze i transformacji. Dlatego chcemy dawać właśnie taką możliwość poprzez Kannę.

Wspaniałego życia!